907.746.2537

SOMETHING FOR EVERYONE

SERVING LUNCH AND DINNER

74 BEERS ON TAP

VARIETY OF COCKTAILS

MAY

5/25/19
Saturday
7-10pm

Arctic Outlaws

5/26/19
Sunday
5:30-8:30pm

Nathan Kalish

5/27/19
Monday
3-6pm

Ukelele Russ

5/31/19
Friday
7-10pm

Jangle Bees

JUNE

6/1/19
Saturday
7-10pm

I Like Robots

6/4/19
Tuesday
6pm

Beer Yoga

6/5/19
Wednesday
6pm

Game Night

6/6/19
Thursday
6pm

Beer Yoga

6/7/19 – 6/8/19
Friday and Saturday
7-10pm

Ken Peltier Band

6/11/19
Tuesday
6pm

Beer Yoga

6/12/19
Wednesday
6pm

Game Night

6/13/19
Thursday
6pm

Beer Yoga

6/14/19
Friday
7-10pm

Eternal Cowboys

6/15/19
Saturday
7-10pm

Hobo Jim

6/18/19
Tuesday
6pm

Beer Yoga

6/19/19
Wednesday
6pm

Game Night

6/20/19
Thursday
6pm

Beer Yoga

6/21/19
Friday
5-6:30pm

JD & the Harmonica Guy

6/21/19
Friday
7-10pm

Todd Grebe & Cold Country

6/22/19
Saturday
7-10pm

Matt Hopper & the Roman Candles

6/25/19
Tuesday
6pm

Beer Yoga

6/26/19
Wednesday
6pm

Game Night

6/27/19
Thursday
6pm

Beer Yoga

6/28/19
Friday
7-10pm

Past Our Prime

6/29/19
Saturday
7-10pm

The Forest That Never Sleeps

JULY

7/4/19
Thursday
4-8pm

Alaska Blues Core

7/5/19
Friday
7-10pm

Rogues & Wenches

7/6/19
Saturday
7-10pm

H3

7/12/19
Friday
7-10pm

Nothin But Trouble

7/13/19
Saturday
noon-2:30pm

Duane & Tyrone

7/13/19
Saturday
3:30-6pm

Lulu Small

7/13/19
Saturday
7-10pm

Black Water Railroad

7/19/19
Friday
7-10pm

Queen Solomon

7/20/19
Saturday
7-10pm

Denali Cooks

7/26/19
Friday
7-10pm

Yachtly Crew

7/27/19
Saturday
7-10pm

Ken Peltier

AUGUST

8/2/19
Friday
7-10pm

I Like Robots

8/3/19
Saturday
7-10pm

Orion Donicht

8/9/19
Friday
7-10pm

John Budnik Band

8/10/19
Saturday
7-10pm

The Super Saturated Sugar Strings

8/16/19
Friday
7-10pm

Bird n Tanner with Ukelele Russ

8/17/19
Saturday
7-10pm

Nervous Rex

SEPTEMBER

9/7/19
Saturday
7-10pm

Black Water Railroad

9/14/19
Saturday
7-10pm

H3

9/21/19
Saturday
7-10pm

Nervous Rex

Every Tuesday and Thursday @ 6pm

BEER YOGA

 

Every Wednesday @ 6pm

GAME NIGHT

Cornhole, Jenga and Connect Four

Saturday
Sunday
Monday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Friday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Thursday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Saturday
Saturday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Friday
Saturday
Saturday
Saturday
Saturday

5/25/19
5/26/19
5/27/19
5/31/19
6/1/19
6/7/19
6/8/19
6/14/19
6/15/19
6/21/19
6/21/19
6/22/19
6/28/19
6/29/19
7/4/19
7/5/19
7/6/19
7/12/19
7/13/19
7/13/19

7/13/19
7/19/19
7/20/19
7/26/19
7/27/19
8/2/19
8/3/19
8/9/19
8/10/19
8/16/19
8/17/19
9/7/19
9/14/19
9/21/19

 

Arctic Outlaws
Nathan Kalish
Ukelele Russ
Jangle Bees
I Like Robots
Ken Peltier Band
Ken Peltier Band
Eternal Cowboys
Hobo Jim
JD & the Harmonica Guy
Todd Grebe & Cold Country
Matt Hopper & The Roman Candles
Past Our Prime
The Forest That Never Sleeps
Alaska’s Blues Core
Rogues & Wenches
H3
Nothin But Trouble
Duane & Tyrone
Lulu Small

Black Water Railroad
Queen Solomon
Denali Cooks
Yachtly Crew
Ken Peltier
I Like Robots
Orion Donicht
John Budnik Band
The Super Saturated Sugar Strings
Bird n Tanner with Ukelele Russ
 Nervis Rex
Black Water Railroad
H3
Nervis Rex

 

7-10pm
5:30-8:30
3-6pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
 7-10pm
7-10pm
5-6:30pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
4 -8pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
noon-2:30p
3:30-6pm

7-10pm
7-10pm
 7-10pm
7-10pm
7-10pm
 7-10pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
7-10pm
 7-10pm
7-10pm
7-10pm
 7-10pm